News

Archiv článků

Evanescence

Galerie

Texty

Download

Links

Guestbook

Web >> Links   •   About site   •   Struktura webu  

Reklama zabíjí aneb Link Me Too!

Jestli chcete, můžete si hodit na vlastní web či blog odkaz na moje stránky v podobě ikonky. Díky za podporu! 

 

"About site" aneb "O vzniku tohoto webu"

Rionka Tato stránka byla zaregistrována v listopadu 2006 a během prosince na ní začaly přibývat první data. Narozeniny Amy Lee jsem přivítala toho roku už s jakžtakž fungující strukturou a stylem stránky a pár zvědavými lidičkami. Od té doby to podle různých ohlasů jde kvalitativně už jen nahoru, což mě těší, a i když jsem na tom nebyla za ten rok s časem a připojením zrovna nejlépe, pomohlo to k tomu, že tahle stránka dnes patří mezi věci, kterým se chci v dalších letech věnovat, ať se děje, co chce. Jak zřejmě všichni víte, každý občas hledá nějaký smysl života a nějakou oporu, ke které se obrací, když neví, do čeho píchnout (bodnout). Počítač, internet a Amy Lee jsou v tomto ohledu skvělými partnery i pro ten nejtěžší čas. Takže lze jen doporučit. Nicméně, nezapomeňte odlišit realitu od "paper flowers". Prozření ven z ideálních snů obvykle bolí.

Možná je mezi vámi, návštěvníky, pár takových, kteří se domnívají, že musím být pro vyznavačství takové kapely nutně zastydlá čtrnáctka, nebo co hůř, nepoučitelný IT freak. A trochu jo a trochu ne. I když je mi už o "něco" víc, ujíždím si na tomhle již od roku 2003, kdy jsem se beznadějně zamilovala do úplně prvního singlu Evanescence (poslouchala jsem ho vždycky ráno v rádiu, když jsem se po strmé turistické stezičce dopravovala do své první práce; dost dlouho jsem netušila, jak se ten skvělý hudební počin jmenuje a v mysli mi zůstalo jen jakési Ivnesens, ale čert si to pamatuj. Tou dobou jsem viděla na MTV klip s nějakou padající holkou, ale dohromady se to spojilo až později...:))).

Po asi dvou letech, strávených sháněním obrázků všeho druhu (zlatý Google.com a tehdejší prudký rozvoj internetu!) ve volných chvilkách ve škole (katastrofální počítače s Win 95:)) a po internetových kavárnách, mě napadlo, že tohle je konečně ten pádný důvod naučit se 'dělat webové stránky' a tohle všecko zužitkovat. Ne, že bych o osvojení této dovednosti už dřív neuvažovala, ale jaksi chyběl nevysychající zdroj fascinace. Člověk míní, čas ovšem mění.

Je tu nový rok a my všichni jsme od toho léta, kdy do našeho povědomí Evanescence poprvé vstoupili, dokázali změnit už hodně věcí a mnozí z nás ušli pořádný kus cesty. Přesto si ale myslím, že těch stále fascinovaných se mezi námi jistě pár najde. Ať už pro ně tahle kapela znamená malou radost všedního dne, životní styl nebo dlouhodobou obsesi. Tímto bych vám taky chtěla poděkovat za věrnost a stoupající návštěvnost, podněty, pochvaly a hlášky v Guestbooku a za podporu vůbec. Doufám, že tahle stránka bude k Vaší fascinaci touto hudbou a stylem dále přispívat. Ještě stále není konec. "And I feel good enough for you."
:)

 


POZNÁMKA:

• Stránky jsou optimalizovány pro Mozilla Firefox a rozlišení 1024x768 a vyšší, ale při ladění je vždy nahlédnuto i do dalších často užívaných prohlížečů (IE, Opera).
• Děkuji tvůrcům [této univerzální příručky (nejen) pro lamy] za detailní vysvětlivky k teorii HTML, CSS, základům Javascriptu i PHP. Blbuvzdorné a geniální!
• Webmaster (zde vystupující pod jménem Rionka) ani provozovatel serveru http://ic.cz není v přímém kontaktu s Evanescence, Amy Lee ani s žádnou právnickou osobou zastupující tuto skupinu. Stránka je neoficiální a byla vytvořena fanoušky. Pravdivost zde uvedených informací nemůže být zaručena. Zde uvedené informace patří na stránky http://evanescence-net.ic.cz a je tedy třeba uvést při jejich převzetí zdroj.
• Pro více informací týkajících se webu zanechte prosím vzkaz v guestbooku či na mailu rionka@gmail.com.


last updated: 5.12.2009 [ver. 4.1]

© 2006 – 2009 by Rionka