News

Archiv článků

Evanescence

Galerie

Texty

Download

Links

Guestbook

Archiv článků >> 2010   •   2009   •   2008   •   2007   •   2006   •   2005   •   2004   •   2003   •   2000


Archiv článků 2010 - 2011

Interview s bubeníkem Willem Huntem

Před několika dny se objevil rozhovor, který začátkem ledna poskytl blonďatý bubeník Will Hunt serveru Hard Rock Reviews.com. "Ev něco tvoří, právě teď," potvrdil. "O tom, co se chystá, se ještě nechci příliš šířit. Nejsem ten, kdo by to měl rozhlašovat, ale rozhodně se bude něco dít. Chystají se věci."

http://www.hard-rock-reviews.com, 27.1.2011Bubeník z Evanescence a Black Label Society se přidal ke kapele Eye Empire

Will Hunt sdělil v rozhovoru pro britský magazín Rhythm, že spolupracuje s novou skupinou Eye Empire a v únoru se chystá do Evropy s Black Label Society. Evanescence se podle jeho slov stále nacházejí ve skladatelském procesu. "Ideální by bylo, kdybychom se mohli vrátit do studia v době, kdy budou mít Black Label pauzu - od toho začátku dubna by to bylo vynikající," říká.

http://blabbermouth.net, 6.1.2011Amy v den svých narozenin zveřejnila nadějnou zprávu o novém albu

Amy ve svém vzkazu potvrdila, že skupina je stále aktivní. "Právě teď jsem s Terrym a Timem kdesi na plážích v v severní Kalifornii. Nemohla bych si vymyslet krásnější místo ke skládání hudby a pocitů. Mám veliké naděje, co se týče roku 2011!"

http://evanescencefans.org, 14.12.2010Nové album Evanescence: co o něm víme?

Zajímavý článek od zakladatelek britské fan website, shrnující fakta o chystaném novém albu Evanescence.

http://evanescencefans.tumblr.com, 22.10.2010Bubeník Evanescence říká, že nové songy jsou 'úžasné'

Blonďatý bubeník Will Hunt se v rozhovoru vyjádřil k chystanému albu Evanescence. "Amy má vysoká očekávání a proto si na to vezme přesně tolik času, kolik bude potřeba," uvedl. "Myslím si, že lidé budou příjemně překvapeni, protože tam najdou všechny ty úžasné prvky, díky kterým milují Evanescence. Podporuji to a myslím si, že je to bomba."

http://blabbermouth.net, 07.10.2010Amy Lee spolupracuje s azylovým domem Restore

Amy Lee oficiálně podpořila newyorské sdružení Restore a jejich projekt Brick By Brick (Cihla k cihle), zaměřený na stavbu azylového domu pro oběti sexuálního zneužívání.

http://my.restorenyc.org, 25.08.2010Zpráva od Bena Moodyho

Ben Moody se rozhodl sdělit světu, co ho vlastně donutilo před lety opustit Evanescence a proč založil svou novou skupinu. "Miluju Evanescence. Ale nechci s nimi soupeřit. Chci jen hrát. Takhle zní hudba, kterou já dělám. A poprvé za hrozně dlouhou dobu jsem šťastný," říká.

www.evboard.com, 24.08.2010Další zpráva o Legends and Lyrics

Zaměstnanci Legends and Lyrics na Facebooku tohoto televizního pořadu uvedli, že již nejsou finance na produkci dalších dílů show. Díl s Evanescence asi bude jejich labutí písní...

www.evanescencewebsite.com, 17.07.2010Aktuality z Legends And Lyrics

Na Facebooku Legends & Lyrics se objevilo oznámení: Chystají se aktualizace a nové věci! "Budeme vás informovat, jakmile bude na řadě vysílání s Evanescence," slibují lidé, kteří za show stojí.

www.evanescencewebsite.com, 15.07.2010Evanescence připravují nové album

"Tohle jsem věděl už asi rok, ale teď jsem se o tom rozhodl mluvit, protože vidím, že už to bude VELMI brzy. Evanescence připravují nové album!" uvádí na svém blogu fanoušek s přezdívkou Anorexemon.

anorexemon.tumblr.com , 12.07.2010Novinka Evanescence se zřejmě opozdí

"Fanoušci amerických Evanescence čekají už čtvrtým rokem na novou nahrávku, a jak se zdá, ještě si nějaký pátek počkají. Amy Lee, jediná původní členka, se totiž rozhodla, že si společně s ostatními muzikanty dopřeje kratší pauzu," uvedl nedávno (jako první český) hudebně zpravodajský web musicserver.cz.

musicserver.cz, 11.07.2010Evanescence: rozpitváno od studií po live

Dobrých českých článků o Evanescence je jako šafránu. Proto chci upozornit na text, který nedávno zveřejnila Magg na svém webu. Přínáší výběr šesti videozáznamů z live koncertu, které ji zaujaly. Některé komentuje skepticky, u jiných má úžasem otevřenou pusu. Skvělý článek i se zvukovým doprovodem :)

www.blackmag.cz, 29.06.2010Co je nového?

"Ahoj lidi," napsala 28. června Amy na EvThreads, "chtěla jsem vás zase informovat o tom, co se právě děje. Byli jsme nějakou dobu mimo studio, abychom se dostali do té správné kreativní nálady, pracovali jsme na písních a dokonce jsme složili i nějaké další."...

www.evanescencewebsite.com, 28.06.2010Fallen - Evanescence

Pěkná recenze alba Fallen na blogu: "Impozantní, nádherné a emocionální, s hardrockovými, symfonickými a elektronickými vlivy..."

http://thecritiquingcritica.blogspot.com, 23.06.2010Amy: "Během psaní songu jsem plakala"

Koncem června nechala Amy na EvThreads několik vzkazů. Dozvíte se tak například, jaký má vztah k seriálu Hannah Montana a proč někdy při psaní songu pláče...

www.evthreads.com, 21.06.2010Kerrang!: Hudební ikony 21.století

Primadona... Šílenec, který potřebuje mít všechno pod kontrolou... Mrcha... Těmito přívlastky byla označována frontmanka Evanescence Amy Lee v průběhu své kariéry. Ale zatímco stydlivou jednadvacítku, která před sedmi lety poprvé ozdobila obálku magazínu Kerrang!, by tyto pohrdavé poznámky zahanbily, Amy Lee v roce 2010 se jim směje.

www.evanescencewebsite.com, 27.03.2010Interview s Amy Lee na stanici East Village Radio

Ve dlouhém rozhovoru se Stevem Lillywhitem pro jeho internetovou rádiovou stanici prozradila Amy mimo jiné, jak se stalo, že hořelo v nahrávacím studiu, nebo také informaci, že na novém albu bude píseň s názvem 'You Got A Lot to Learn'...

www.evanescencewebsite.com, 23.03.2010 (zveřejněno 30.03.2010)Evanescence nahrávají nové album a plánují letní turné

Vydání zatím nepojmenovaného alba je plánováno na podzim, přičemž první singl by měl být vydán v létě a po něm má následovat turné. Lee začala skládat materiál pro toto album před více než rokem. Jak Lee řekla, výsledek je "velmi ovlivněn elektronikou - lepší slovo by pro to mohlo být industrial", ale slibuje, že nepůjde o nijak masivní změnu...

www.billboard.com, 26.03.2010Exkluzivně: Amy Lee o novém albu Evanescence

Amy Lee a Steve Lillywhite hodlají pojmout charakteristický temný rockový zvuk Evanescence novým elektropopovým směrem, inspirováni Massive Attack, Bjork a Portishead. "Na albu se objeví zvuky, které budou jakoby zdeformované, pozměněné, převrácené," říká Lee. "Děje se tam spousta zajímavých a zábavných věcí."

www.spin.com, 05.03.2010Musicserver.cz: Evanescence začínají nahrávat

Zpěvačka amerických Evanescence Amy Lee už nějakou dobu slibuje novou nahrávku a zdá, že se fanoušci dočkají už letos na podzim. Tento týden se začne nahrávat a jako producent na materiál dohlédne Steve Lillywhite, známý ze spolupráce s U2 nebo Chrisem Cornellem.

musicserver.cz, 04.03.2010Amy na Evthreads: Troy s námi na dalším turné nebude

"Troy se k nám na další turné nepřidá. V současnosti je plnohodnotným členem Seether, skládá s nimi nový materiál a získal tak šanci se opravdu rozvinout. Momentálně jsou spolu ve studiu a pracují stejně jako my na novém albu. Bude nám chybět na cestách, ale jsem za něj velmi šťastná," oznámila Amy na EvThreads...

www.evanescencewebsite.com, 03.03.2010Evanescence chystají desku s elektronickými vlivy a Lee se "baví hudbou"

Lee začala navštěvovat lekce hry na harfu a slibuje, že ovoce jejího úsilí se objeví na desce. Kytarista Terry Balsamo i basák Tim McCord jsou zpět na palubě. Hunt bude mít na starosti většinu bubnů, ale Lee nevylučuje, že se neobjeví i dosavadní live bubeník Evanescence - který se shodou okolností také jmenuje Will Hunt. "Pro další turné plánujeme účast obou bubeníků," říká Lee.

www.rollingstone.com, 02.03.2010Evanescence jsou zpět

Evanescence ovládnou rok 2010 se svým vysoce očekávaným třetím studiovým albem, které je plánováno k vydání na konec srpna či začátek září. Front woman Amy Lee potvrdila, že Evanescence se tento týden přesouvají do studia, aby začali pracovat na albu spolu s producentem Stevem Lillywhitem, který byl oceněn cenami Grammy.

www.artistdirect.com, 26.02.2010Pod skalpelem: Recenze "Together Again"

Když jsem na fóru Pulse Music Board, které často navštěvuji, objevil zmínku, že Evanescence vydali nový song, měl jsem smíšené pocity. Jsem z nich stále ještě unavený? Můžou si mě získat zpět? "Together Again" začíná přitažlivým elektronickým beatem. A já si tento song si opravdu užívám...

http://www.411mania.com, 18.02.2010Proč se Amy rozhodla publikovat Together Again?

"Děkuji vám všem, kteří jste přispěli. Někdy je potřeba prožít něco takového, abyste se dokázali podívat na svět z jiné perspektivy. Další album, úžasné. Jsme z toho tak vzrušení. Ale ve skutečnosti, ve větším měřítku - koho to sakra zajímá... Všude kolem nás jsou lidé, kteří umírají - emocionálně i doslova..." napsala Amy.

http://evanescencereference.info, 25.01.2010Together Again

Dne 22. ledna skupina oficiálně vydává nový song, Together Again. Evanescence vstupují do partnerství s United Nations Foundation a hodlají finančně podpořit program pro výpomoc postiženým oblastem na Haiti.

http://evanescencewebsite.com, 22.01.2010Evanescence se oficiálně chystají do studia!

"Příští měsíc jdeme oficiálně do studia nahrávat naše třetí album. Jsem víc než vzrušená, budu vás celou dobu o všem informovat!" Tuto zprávu napsala Amy Lee na Twitter osmého ledna přesně ve 22:25. ;)

http://twitter.com/AmyLeeEV, 08.01.2010 

<< Novější články  •  Starší články >>

© 2006 – 2010